Депутати Тернопільської облради хочуть перевірити законність передачі Почаївської Лаври УПЦ

На офіційному сайті Тернопільської обласної ради опублікований проект рішення №279 від 14.07.2016 Про утворення та обрання тимчасової контрольної комісії Тернопільської обласної ради щодо перевірки законності передачі храмового комплексу в м. Почаєві УПЦ Московського патріархату. Про це повідомляє сайт Тернопільської обласної ради.

Документ свідчить, що від відокремленого підрозділу громадської організації “Всеукраїнська організація Самооборона Майдану” в Тернопільській області надійшло звернення (від 2 червня 2016, № 27) про створення тимчасової комісії Тернопільської обласної ради щодо перевірки законності передачі храмового комплексу в м. Почаєві УПЦ Московського патріархату.

У проекті рішення Постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської обласної ради йдеться про намір створити тимчасову комісію Тернопільської обласної ради щодо перевірки законності передачі храмового комплексу р. в Почаєві УПЦ Московського патріархату.

До складу комісії пропонується включити представників від всіх депутатських фракцій Тернопільської обласної ради. Комісія повинна подати висновки до 25 серпня.

Тернопільська облрада звернулась до Президента України Петра Порошенка та Кабінету Міністрів України з вимогою повернути Почаївській Лаврі статус державного заповідника. За відповідне рішення під час засідання облради 12 травня проголосували всі 54 депутати.

 

Джерело: Спілка православних журналістів

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone