Дії нового уряду повинні відповідати інтересам держави і суспільства, а не політичних сил, які його сформували

Про це заявив Голова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко, виступаючи на засіданні Погоджувальної ради ВР у понеділок, 18 квітня.

«Неможливо приймати програму діяльності уряду через дві години після призначення урядовців. Це означає дві речі: або парламентська більшість обрала уряд геніїв, які за дві години змогли сформувати програму і потім її презентувати; або це свідчення невпевненості в завтрашньому дні і цю програму просто проштовхнули у Верховній Раді, бо не мали впевненості, що за неї вдасться проголосувати пізніше», – зазначив політик.

За його словами, позиція Опозиційного блоку дуже проста – програма повинна відповідати ключовим інтересам суспільства.

«Це примирення, формування чесного бюджету з індексацією зарплат і пенсій, це програма відновлення економіки, подальша децентралізація і боротьба з корупцією. На жаль, в так званій програмі діяльності нового уряду ми не почули жодної конкретики. Це велика помилка уряду, що він почав свою діяльність з презентації програми, яка не має нічого спільного з інтересами людей і не підкріплена конкретними речами», – наголосив Бойко.

«Ми наполягаємо на тому, щоб найближчим часом урядовці презентували своє бачення роботи, щоб після 100 днів діяльності цього Кабміну була можливість порівняти їх дії з програмою. А дії повинні відповідати інтересам держави, а не політичних сил, які сформували цей уряд», – вважає Голова фракції Опозиційного блоку.

Він нагадав, що Опозиційний блок голосував проти призначення нового уряду з багатьох причин.

«Перш за все в цій Постанові не було жодного слова політичну відповідальність попереднього уряду, який довів країну до економічного колапсу. В цьому уряді процвітали корупційні скандали і саме він винен у закритті європейських перспектив України через результати референдуму в Нідерландах», – пояснив парламентарій.

«Україна має різну структуру промисловості, різний менталітет, віросповідання. Це потрібно враховувати під час формування органів влади. Формуючи уряд правляча коаліція зробила велику помилку – як можна об’єднувати країну, якщо в його складі немає представників різних регіонів? Ми не голосували за новий уряд, тому що в його складі представлена лише одна частина України», – резюмував Юрій Бойко.

 

Джерело: офіційний сайт ОБ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone