Директор НАБУ відреагував на заяви адвокатів

Директор Національного антикорупційного бюро України висловив готовність зустрітись з представниками адвокатури задля налагодження діалогу. Втім, з’явитись на розгляд скарги щодо “дій адвоката А.Ситника” він відмовився.

Про це йдеться у листі директора НАБУ А.Ситника до голови Ради адвокатів Київської області П.Бойка, в якому останній закликає очільника Бюро відмовитись від статусу адвоката.

А.Ситник також відмовився взяти участь у розгляді скарги на його дії, поданої до КДКА Київської області адвокатом О.Черних, в якому останній звинувачує директора НАБУ в порушенні правил адвокатської етики. А.Ситник нагадує, що його адвокатську практику було зупинено: “..я позбавлений можливостей не лише виконувати обов’язки адвоката, але й використовувати права, надані адвокату Законом “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. Таким чином, вказує А.Ситник, Рада адвокатів Київської області не має повноважень ініціювати дисциплінарні провадження щодо дій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Водночас А.Ситник готовий відповісти на претензії стосовно нього як діючого адвоката в тому випадку, якщо він вирішить повернутись до адвокатської практики.

На думку директора НАБУ, адвокатів неправильно поінформували щодо дій НАБУ, а тому він пропонує інформацію щодо порушень прав адвокатів направити на розгляд Управління внутрішнього контролю Бюро, а також до Ради громадського контролю при НАБУ.

А.Ситник також готовий зустрітись з представниками НААУ та Ради адвокатів Київської області задля налагодження діалогу.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone