Довгострокове кредитування житла для поліцейських містить пастку

Розв’язати проблему нестачі житла для осіб, які працюють у Національній поліції, пропонують за допомогою програм довгострокового кредитування.

Розповідає інтернет-джерело “Закон і Бізнес”.

Проект «Про внесення змін до статті 96 закону України «Про Національну поліцію» (№10455) подано до парламенту. Передбачається запровадження пільгового довгострокового кредитування на отримання житла.

Як запевняють автори документа, незважаючи на законодавчо закріплений обов’язок забезпечувати житлом працівників поліції, ці норми майже не виконуються. Незважаючи на численні заходи, які вживаються законодавчою та виконавчою гілками влади нашої держави щодо вирішення житлового питання, воно залишається чи не найгострішою соціально-економічною проблемою, зокрема для поліцейських та їхніх сімей.

Аби вирішити квартирне питання, пропонують запровадити програми довгострокового кредитування. Держава погашатиме відсотки за кредитами. Проте, якщо поліцейського буде звільнено зі служби з його вини, він буде зобов’язаний повернути державі всі витрачені на обслуговування його кредиту кошти.

Таким чином, штатний працівник поліції опиняється в цілковитій залежності від свого керівництва. Адже невиконання навіть злочинного наказу може коштувати йому не тільки звільнення, а й серйозного фінансового навантаження.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone