Екс-помічник генпрокурорів Яреми та Шокіна визнав невинуватість Лукаш

Кримінальна справа щодо екс-міністра юстиції України Олени Лукаш розвалилася через те, що не мала перспектив доведення вини за інкримінованими їй злочинами, а Інтерпол трактував провадження, як політичне переслідування.

Про це в інтерв’ю виданню «Главком» розповів екс-помічник з особливих доручень у Генпрокурора Віталія Яреми та Віктора Шокіна, а нині – народний депутат Валерій Карпунцов, відповідаючи на запитання кореспондента про те, нащо було влаштовувати показуху, якщо не було що пред’явити.

«Ну так, виглядає трошки дико. Олена Лукаш – непоганий юрист, розумна жінка. Зрозуміло, що оборудки вона проводила грамотно, – заявив В.Карпунцов. – І якщо ви говорите про якусь справу, то треба ж поглянути, чи вийде її довести до кінця».

Також нардеп згадав позицію Міжнародної організації кримінальної поліції: «Інтерпол, якщо брати кваліфікацію участі у злочинній організації Януковича, не буде цим займатись, він це трактує як політичне переслідування. Тому слідчим ставили завдання шукати ті порушення закону, які стосуються бюджетних коштів», – зазначив він.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone