Експерт: легалізація грального бізнесу – це соте колесо у возі

Питання легалізації грального бізнесу не може бути пріоритетним для влади, оскільки воно не вирішує фінансові проблеми в країні. Про це зазначив заслужений економіст України, президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

КИЇВ. 26 січня. УНН. Питання легалізації грального бізнесу не може бути пріоритетним для влади, оскільки воно не вирішує фінансові проблеми в країні. Про це в коментарі УНН зазначив заслужений економіст України, президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

Бюджет може наповнити тільки наша українська економіка, наше українське виробництво, реалізуючи товари усередині країни і за межами, при чиму нарощуючи виробництво для внутрішнього споживання, це є обов’язковою умовою. Треба починати із цього, а не з ігрового бізнесу.

За його словами, мотивом легалізації грального бізнесу не може бути наповнення Державного бюджету.

Легалізація грального бізнесу – це соте колесо у возі, і ніяк не першочерговий мотив для наповнення державного бюджету України“, – підкреслив О.Сугонянко.

Нагадаємо, законопроект про заборону грального бізнесу в Україні в 2009 році підтримали 390 народних депутатів, подолавши вето Президента. Обгрунтуванням такої заборони були катастрофічні наслідки від діяльності грального бізнесу в Україні, зокрема значне ускладнення криміногенної ситуації в країні.

Разом з тим, Кабінет міністрів 11 грудня 2015 року зареєстрував у Верховній Раді розроблений Міністерством фінансів законопроект щодо легалізації азартних ігор.Однак, вже 22 грудня 2015 року уряд замінив законопроект, зареєструвавши доопрацьований варіант. За інформацією Міністра фінансів України Н. Яресько, законопроект покликаний забезпечити соціально-культурні потреби життя громадян.

Однак, як наголошено у Висновку науково-експертного управління Верховної Ради, урядовий законопроект не має положень, які стосуються забезпечення Державного бюджету доходами з метою виконання соціальних зобов‘язань.

 

Джерело: УНН

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone