Експерти порадили суддям, як правильно спілкуватися з журналістами

Щоб робота судді-спікера не зводилась до спростування негативної інформації, яку подає преса чи телебачення про рішення служителів Феміди, спікери порадили присутнім проявляти ініціативу і випереджати негатив.

Тренінг «Зв’язки з громадськістю в судах», який нещодавно відбувся у столиці, призначено для суддів-спікерів. Тут їх вчили, як де і в який спосіб подавати інформацію суспільству та представникам ЗМІ, повідомив кореспондент видання “Закон і Бізнес”.

Щоб доносити об’єктивну інформацію до суспільства судам варто створити свої сторінки у фейсбуку, сайти та публікувати на них необхідну інформацію.

Хассе Ресенбро, радник із стратегічних питань КМЄС з Данії розповів про прийом, за допомогою якого можна донести до суспільства свою думку.

Насамперед слід створити ключові повідомлення, які мають бути максимально простими та лаконічними. А потім їх слід кілька разів повторити у прес-релізах, під час прес-конференцій чи в інтерв’ю. Навіть якщо інтерв’юєр не запитує про це, ключові повідомлення можна органічно інтегрувати у свою відповідь.

Також він не радить надавати надто багато інформації журналістам, адже якщо представник ЗМІ зрозуміє щось неправильно і викладе це в інтернет, то це поширюватимуть інші ЗМІ.

Зберігати спокій і наполегливо доносити свою думку порадив радник із стратегічних комунікацій КМЄС з Естонії Ільмар Кахро. Навіть якщо журналіст перебиває і нарощує темп питань, треба розуміти, що це його право.

Загалом міжнародні експерти пропонують суддям змінити погляд на представників четвертої влади і ставитись до них не як до ворогів чи опонентів, а як до можливості розповісти суспільству свою історію.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone