Голова ВККС розповів, як стати суддею нового Верховного Суду

Тести, практичне завдання, співбесіда, перевірка, а також мотиваційний лист на тему «чому я хочу», – усе це чекає юристів – претендентів на посаду судді Верховного Суду, оновленого реформою, яка сьогодні набула чинності.

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергій Козьяков під час V Cудового форуму Асоціації правників України розповів, яким саме чином відбуватиметься добір, передає кореспондент видання «Закон і Бізнес».

За словами очільника ВККС, на першому етапі оцінювання кандидати проходитимуть тестові завдання, у яких буде від 100 до 120 запитань. На другому етапі кандидатам буде запропоновано виконати практичне завдання, після чого їх чекатиме співбесіда.

Також буде здійснюватись перевірка кандидатів, і стосуватиметься вона не лише суддів, але й адвокатів та науковців, які бажатимуть працювати у ВС.

«Передайте тим, хто бажає працювати у Верховному Суді, але все життя пропрацював «поштарем» (десь взяв, кудись заніс), що я їх всіх знаю» – зазначив С.Козьяков.

Також кандидатам слід буде написати мотиваційний лист, давши відповідь на наступні питання: чому ви бажаєте працювати у ВС і чому ви вважаєте, що можете бути суддею ВС.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone