«Громадський правозахист» закликав припинити публікації в ЗМІ, що дискредитують Хресний хід

НУО “Громадський правозахист”, неурядова некомерційна організація, метою діяльності якої є захист прав людини, закликала журналістів припинити публікації в ЗМІ, що дискредитують Хресний хід. Про це повідомляє сайт організації.

«Публікації журналістів ЗМІ, які містять дискримінаційні заяви по відношенню до учасників Всеукраїнського Хресного ходу, а також недостовірні факти, що містяться в таких публікаціях, порушують принципи журналістської етики, розпалюють релігійну ворожнечу, є порушенням норм міжнародного права і свідчать про неповагу такими журналістами основоположних правових принципів», – йдеться в заяві.

«Безсумнівно, держава Україна має потребу в тому, щоб офіційні правоохоронні органи визнали неприпустимими і, в установленому законом порядку, відреагували на факти таких правопорушень. Учасники Всеукраїнського Хресного ходу, а також особи, які вважають що поширенням недостовірної та дискредитуючої інформації порушені їхні права, мають право використовувати судовий захист, реагування якого на такі факти буде показником дотримання в Україні принципів справедливого правосуддя», – наголошують правозахисники.

Нагадаємо, 3 липня Всеукраїнський Хресний хід миру, любові та молитви за Україну стартував із Свято-Успенської Святогірської Лаври, а назустріч йому 9 липня – молитовна хода зі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

 

Джерело: Спілка православних журналістів

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone