Громадського співробітника побила поліція Василькова – заява “Конвіктус Україна”

Громадська організація “Конвіктус Україна” заявляє, що керівник її соціальних проектів Ігорь Козак був затриманий та побитий у місцевому райвідділку міста Васильків.

“Ми, співробітники організації “Конвіктус Україна”, глибоко вражені жорстокістю поліції і просимо міжнародні організації, ЗМІ та громадськість не залишатися байдужими! Сьогодні о 13.30 керівник соціальних проектів “Конвіктус Україна” Ігор Козак був затриманий та побитий у місцевому райвідділку міста Васильків. Вражає те, що нашого співробітника били при присутності керівника поліції м. Васильків, який жодним чином не реагував на побиття!”, – йдеться у повідомленні організації.

Згідно з повідомленням, Козак наразі знаходиться у лікарні.

“Відзначимо, наш співробітник НЕ мав при собі жодних заборонених предметів чи речовин!!!! Крім того, добровільно поїхав до відділу, коли на цьому почали наполягати співробітники поліції!!!! Ми вимагаємо відставки керівника місцевої поліції, справедливого розслідування інциденту та покарання винних!”, – заявляють у “Конвіктус Україна”.

“Конвіктус Україна” реалізує програми направлені на протидію ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Київській області з 2009 року. Має тісну взаємодію з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. Ігор один з тих активістів Конвіктусу, який розбудовував роботу у Київській області і завдяки якому сьогодні ми маємо ефективний комплекс послуг з доступу до лікування ВІЛ, туберкульозу та гепатитів групам підвищеного ризику інфікування.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone