“Інтер” звернувся до Порошенка з проханням захистити телеканал від тиску

Телеканал “Інтер” звернувся до Президента Петра Порошенка з проханням втрутитися в ситуацію, пов’язану з блокуванням активістами із символікою Цивільного корпусу “Азов” офісу телеканалу.

Про це інформує прес-служба телеканалу.

Вважаємо, що такими діями особи, які блокували роботу телеканалу, чинили психологічний тиск на співробітників телеканалу. Просимо Вас не залишити цю ситуацію без уваги і сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого в країні телеканалу, дати правову оцінку події. Вважаємо, що таких фактів тиску на ЗМІ не може бути в правовій державі“, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, депутати Сергій Висоцький і Микола Княжицький (“Народний фронт”) зажадали скасувати ліцензію “Інтера”.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 25 лютого призначила позапланову перевірку телеканалу “Інтер” через трансляцію в ефірі фільмів російського виробництва, а також через інцидент під час сюжету про Небесну сотню.

Вранці 25 лютого ГО “Цивільний корпус “Азов” заблокувало всі входи в будівлю, де розташований телеканал “Інтер”. В акції також брали участь представники “Правого сектору” і Всеукраїнського альянсу бійців і волонтерів АТО. Близько 12:20 акція закінчилася, її учасники розійшлися. Правоохоронці стежили за порядком, порушень зафіксовано не було. Зі скаргами в поліцію ніхто не звертався.

 

Джерело: Лівий берег

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone