Ківалов розповів, хто міг “вкинути” рішення КС по люстрації в мережу

Проект рішення Конституційного суду України щодо законності люстрації міг потрапити в інтернет двома шляхами: або політики самі проникли в дорадчу кімнату, або отримали проект з рук когось із суддів або працівників суду.

Про це повідомив член Венеціанської комісії від України, нардеп від фракції “Опозиційного блоку” Сергій Ківалов.

В Україні відбулася надзвичайна подія. Група громадян неправомірним шляхом здобула проект рішення по триваючому судовому провадженню щодо конституційності “люстраційного” закону Конституційного суду і “вкинула” його в інтернет!” – заявив він.

За його словами, рішення пишеться в нарадчій кімнаті і відповідно до закону до його оприлюднення до нього мають доступ тільки судді КС.

Ніхто сторонній не має права туди потрапити і взяти документ. Як проект виявився в руках людей, які не мають відношення до суду? Варіанти тільки два: або політики самі проникли в дорадчу кімнату, або отримали проект з рук когось із суддів або працівників суду. І в тому, і в іншому випадку – це не сумісно з законом. Я вважаю, що депутати повинні негайно дати пояснення суспільству: як до них потрапив проект“- сказав Ківалов.

Він додав, що таке “хірургічне втручання” в роботу Конституційного Суду – це небезпечний прецедент.

 

Джерело: Обозреватель

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone