Конкурс до ВС: попри сумніви щодо доброчесності, Ємця допустили до кваліфоцінювання

«Вища кваліфікаційна комісія допустила мене до наступного етапу конкурсу до Верховного Суду. Допуск є наслідком успішного проходження спец перевірки».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Леонід Ємець, який бере участь у конкурсі на посаду судді Верховного Суду.

Серед «негативних зауважень», які були висловлені НАЗК, він відзначив: «було вказано що я не вказав що є кінцевим бенефіціаром у Товаристві з обмеженою відповідальністю. В поясненнях я вказав що не є кінцевим бенефіціаром оскільки володію менше ніж 25 відсотками корпоративних прав (така вимога закону для визначення кінцевого бенефіціара). Про свою частку у ТОВ я відповідно вказав в іншому розділі декларації».

Разом із тим, журналістським розслідуванням було виявлено й інші неузгодженості між офіційними витратами та доходами нардепа. Також було поставлено багато запитань щодо майна його другої дружини. Втім, цю інформацію ВККС не було взято до уваги.

Не засмутив перевіряльників і факт надання Л.Ємцем громадянину позики з 520% річних. Громадська рада доброчесності, яка у зв’язку із проведенням конкурсу до ВС раніше закликала усіх повідомляти про недоброчесну поведінку кандидатів, наразі не сприйняла інформацію про Л.Ємця. Щоправда, етап перевірки досьє кандидатів ще попереду.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone