Крок за кроком ми відновимо зруйновані будинки в Донбасі

Про це заявив Голова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко під час робочої поїздки народних депутатів до Луганської області.

«Ще в лютому минулого року, відразу після завершення бойових дій, ми прийняли рішення відновлювати район Черемушки в Попасній, який найбільш постраждав в результаті обстрілів. Люди тут жили в підвалах або взагалі покинули місто. Почали відновлювати 12 будинків. Свого часу ми зібрали заводи, які знаходяться навколо – в Рубіжному, Сєвєродонецьку, Лисичанську, на наше прохання вони направили сюди свої бригади і матеріали для того, щоб, як кажуть, усім миром почати відновлювати зруйноване житло. Вони зробили те, що повинно було зробити держава», – розповів Юрій Бойко.

Сьогодні, депутати-опозиціонери приїхали подивитися, що ще залишилося зробити, щоб встигнути підготувати будинки до наступного опалювального сезону.

Під час зустрічей з людьми, до лідера опозиціонерів багато питань: і про індексацію зарплат і пенсій, і як вижити з такими тарифами, а головне – коли буде мир в Донбасі і вони зможуть спокійно жити і працювати.

«Ми в складній ситуації людей не кинемо, ми доб’ємося, щоб вони жили комфортно, крок за кроком ми це зробимо. Депутатами Опозиційного блоку підготовлені законопроекти по соціальному і економічному відновленню Донбасу», – зазначив Юрій Бойко. – Що ж стосується нинішнього уряду і парламенту, то це не влада, я навіть не знаю, як їх назвати. Про людей вони не думають. Обіцяного державного фінансування на відновлення Донбас так і не побачив», – зазначив політик. – Тому незабаром цей Кабмін піде, а нинішня Верховна Рада буде переобрана», – резюмував Юрій Бойко.

 

Джерело: офіційний сайт ОБ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone