Легалізація грального бізнесу в Україні не актуальна

Законопроект щодо легалізації грального бізнесу не розглядається парламентом.

Заступник Голови Верховної Ради, народний депутат від “Самопомочі” Оксана Сироїд заявила, що законопроект щодо легалізації грального бізнесу наразі не розглядається у парламенті.

Вона також зауважила, що в країні є більш суттєві питання, зокрема зміни до Державного бюджету.

Я думаю, що в Україні є набагато більше суттєвих питань, аніж легалізація грального бізнесу. Мене, наприклад, набагато більше зараз турбує питання як переглянути бюджет, аби гарантувати витрати і надходження, витрати особливо у прозорий спосіб і куди вони повинні іти. Це те, що мене більше турбує, а не легалізація грального бізнесу.

Крім того, на переконання заступника Голови ВР, такі суперечливі питання як легалізація грального бізнесу мають пройти громадське обговорення до реєстрації законопроекту у парламенті.

І дійсно, такі суперечливі речі як легалізація грального бізнесу чи навіть будь-які інші речі, які потребують суспільного консенсусу, вони повинні бути обговорені на стадії підготовки законопроекту спочатку. Якщо це урядовий законопроект – то він має бути обговорений в уряді, тобто в межах міністерства мають пройти громадські обговорення, а потім, коли він надходить уже до комітету, то комітет повинен гарантувати консенсус суспільний з того питання. Це є невід’ємна складова цього законодавчого процесу – публічність, прозорість, легітимність і суспільна довіра до тих рішень, які приймає парламент”, – підкреслила О.Сироїд.

 

Джерело: УНН

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone