Лист Послам країн G20

Logo

Міжфракційне депутатське об’єднання
«На захист порушених конституційних прав громадян
та проти політичних репресій
                    «ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ»                     

Шановний пане Посол!

Від імені Міжфракційного депутатського об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» висловлюю Вам свою повагу.

Хочу повідомити про створення міжфракційного об’єднання, його мету та плани.

Метою діяльності міжфракційного депутатського об’єднання є виявлення, вивчення та запобігання фактам порушення Конституції України, законів України та міжнародних зобов’язань України, які проявляються в сучасній Україні та обмежують права людини.

Об’єднання, використовуючи всі законні методи, сприятиме поновленню порушених конституційних прав громадян України. Для цього, планується долучення громадськості, правозахисних, в тому числі міжнародних, організацій та створення громадської ради за участі зацікавлених фахівців та експертів.

Міжфракційне об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» запрошує посольство Вашої країни до співпраці.

Актуальна інформація щодо роботи міжфракційного об’єднання та аналізу аспектів стану дотримання прав людини в Україні представлена на офіційній платформі «Заборонено забороняти» за посиланням http://ftf.org.ua.

Також пропонуємо організувати зустріч представників нашого об’єднання з Вами та представниками посольства для детального обговорення подальших шляхів співпраці у важливій справі захисту конституційних прав громадян та захисту прав людини.

Додатки:

Додані матеріали також доступні в електронному вигляді на офіційній платформі Міжфракційного депутатського об’єднання «Заборонено забороняти» http://ftf.org.ua.

 

З повагою,
Народний депутат України,
Голова Міжфракційного депутатського
об’єднання «На захист порушених
конституційних прав громадян та проти
політичних репресій «Заборонено забороняти»                                                              А. Л. Деркач

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone