Лист Голові делегації ЄС в Україні

Logo

Міжфракційне депутатське об’єднання
«На захист порушених конституційних прав громадян
та проти політичних репресій
                    «ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ»                     

Шановний пане Мінгареллі!

Голова Міжфракційного об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» народних депутатів України Андрій Деркач висловлює Вам свою повагу.

Хочу повідомити Вам про ситуацію з правами людини та громадянина в Україні, а також презентувати результати моніторингу цієї сфери, який був створений завдяки плідній роботі народних депутатів нашого міжфракційного об’єднання, а також запрошених експертів.

Моніторинг здійснив детальний та чіткий аналіз існуючої ситуації у сфері дотримання прав людини в Україні, визначити найбільш проблемні сфери та проаналізувати причини їх виникнення.

При створенні аналітичного документу був налагоджений офіційний зв’язок з відповідними державними органами, а також були використані офіційні документи.

В моніторингу були досліджені такі сфери суспільного життя, як державне управління, трудові права, судова система, соціальне забезпечення громадян, свобода слова та свобода отримання інформації, свобода віросповідання, забезпечення прав внутрішніх переселенців, а також діяльність паравоєнних формувань та їх вплив на політичну та громадську сфери життя країни. Окремо була досліджена тема люстраційного законодавства.

На жаль, маємо констатувати, що ситуація з дотримання прав людини в Україні не витримує жодної критики. Більш того, вона постійно погіршується, а діюча влада не тільки не робить кроків для вирішення цієї системної проблеми, а свідомо продукує відповідну політику.

Міжфракційне об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» буде щиро вдячне за ознайомлення з аналітичним документом, а також запрошує Вас до тісної співпраці та діалогу.

Про роботу міжфракційного об’єднання та стану дотримання прав людини в Україні можна дізнатися за адресою ftf.org.ua

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone