Лист керівникові ПРоООН Хелені Кларк

Logo

Міжфракційне депутатське об’єднання
«На захист порушених конституційних прав громадян
та проти політичних репресій
                    «ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ»                     

Пані Хелен Кларк,
Керівникові ПРоООН

Шановна пані Кларк,

Просимо звернути Вашу увагу на те, що ПРоООН в Україні фінансує проекти, які звужують конституційні права громадян. У тендерних торгах перемагають підрядники без належного досвіду.

У цивілізованому світі критерієм будь-якого подібного рішення повинні були стати практика і результат. Практика і результат тут – розробка нефункціональної системи, адже всі експерти і Кабмін говорили про несправності системи, яка не могла виконати найпростіші операції в процесі заповнення декларації. При цьому нинішнє рішення істотно порушує конституційні права громадян, про що я неодноразово писав в офіційних листах на адресу європейських інституцій і нинішньої української влади.

Інформуємо, що в рамках юридичних процедур, а також за допомогою судових інстанцій ми будемо залучати до відповідальності посадових осіб, в тому числі з міжнародних організацій, за їх дії по звуженню конституційних прав громадян України, маніпулювання європейськими принципами і стандартами права. У тому числі з включенням міжнародних правових інститутів, ми докладемо зусиль, щоб зробити відповідальність персональною. Це стосується і некоректних непрофільних висловлювань радника з питань демократичного врядування та керівника стратегічної групи ПРоООН Маркуса, який замість реалізації демократичних принципів пропагує побудову в Україні поліцейської держави з елементами корупції обраних фірм, задіяних у створенні системи електронного декларування.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone