Лист Послам країн G20

Logo

Міжфракційне депутатське об’єднання
«На захист порушених конституційних прав громадян
та проти політичних репресій
                    «ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ»                     

Шановний (-а) пане (-і) Посол!

Голова Міжфракційного об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» народних депутатів України Андрій Деркач висловлює Вам свою повагу.

Хочу повідомити Вам про ситуацію з правами людини та громадянина в Україні, а також презентувати результати моніторингу цієї сфери, який був створений завдяки плідній роботі народних депутатів нашого міжфракційного об’єднання, а також запрошених експертів.

Моніторинг здійснив детальний та чіткий аналіз існуючої ситуації у сфері дотримання прав людини в Україні, визначити найбільш проблемні сфери та проаналізувати причини їх виникнення.

При створенні аналітичного документу був налагоджений офіційний зв’язок з відповідними державними органами, а також були використані офіційні документи.

В моніторингу були досліджені такі сфери суспільного життя, як державне управління, трудові права, судова система, соціальне забезпечення громадян, свобода слова та свобода отримання інформації, свобода віросповідання, забезпечення прав внутрішніх переселенців, а також діяльність паравоєнних формувань та їх вплив на політичну та громадську сфери життя країни. Окремо була досліджена тема люстраційного законодавства.

На жаль, маємо констатувати, що ситуація з дотримання прав людини в Україні не витримує жодної критики. Більш того, вона постійно погіршується, а діюча влада не тільки не робить кроків для вирішення цієї системної проблеми, а свідомо продукує відповідну політику.

Міжфракційне об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» буде щиро вдячне за ознайомлення з аналітичним документом, а також запрошує Вас до тісної співпраці та діалогу.

Про роботу міжфракційного об’єднання та стану дотримання прав людини в Україні можна дізнатися за адресою ftf.org.ua

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone