Лист Послам країн G20 і керівникам органів влади ЄС

Logo

Міжфракційне депутатське об’єднання
«На захист порушених конституційних прав громадян
та проти політичних репресій
                    «ЗАБОРОНЕНО ЗАБОРОНЯТИ»                     

Шановний (-а) пане (-і) Посол!

Голова Міжфракційного об’єднання народних депутатів України «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» Андрій Деркач висловлює Вам свою повагу.

9 жовтня цього року, я, як голова Міжфракційного об’єднання «Заборонено забороняти», народний депутат України та член Бюджетного комітету парламенту взяв участь у Конференції «Незалежний фінансово стабільний мовник – невід’ємна частина демократичного суспільства», яка була організована ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

На Конференції мною були представлені факти корупції у керівництві ПАТ «НСТУ», а також приклади непрозорого використання коштів державного бюджету України та міжнародної технічної допомоги, яка надається Урядом США та Канади, країнами ЄС, Світовим банком, ЄБРР, ОЕСР, ООН на створення та розвиток Суспільного мовника.

Прошу звернути Вашу увагу на викладену у додатку до цього листа інформацію, яка безпосередньо стосується захисту свободи слова в Україні та боротьбі з корупцією на керівних посадах в нашій державі.

Міжфракційне об’єднання «На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій «Заборонено забороняти» також запрошує Вас до тісної співпраці та діалогу.

Про роботу міжфракційного об’єднання та стану дотримання прав людини в Україні можна дізнатися сайті: ftf.org.ua.

Електронні версії всіх моніторингів дотримання прав людини в Україні за останні чотири роки доступні на сайті ftf.org.uaодразу на трьох мовах – українській, англійській та російській.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone