Луценко озвучив масштаби плину кадрів у прокуратурі

В органах прокуратури спостерігається тенденція до ускладнення ситуації з кадровим наповненням. Наразі в прокуратурі — більше півтисячі вакантних посад.

Про це йдеться у листі Генерального прокурора України Юрія Луценка до ректора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Василя Тація, повідомляє «Закон і Бізнес».

Як зазначили в ГПУ, упродовж 2015-2018 років з прокуратури з різних підстав звільнилося понад 4,5 тисячі прокурорсько-слідчих працівників. Сьогодні вакантними залишаються більше півтисячі посад прокурорів.

«Плинність кадрів та відсутність спеціалізації в процесі навчання може негативно позначитися на укомплектуванні органів прокуратури висококваліфікованими кадрами, а отже і на авторитеті відомства. У зв’язку з цим, в умовах системного реформування правоохоронної і судової систем, з метою забезпечення якісної підготовки кадрів для органів прокуратури вбачається реальна потреба у підготовці в Інституті підготовки кадрів для прокуратури фахівців із відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем у кількості не менше 250 осіб», — зазначив генпрокурор у листі.

За наявною в «ЗіБ» інформацією, цього року Інститут випустив 572 фахівця.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone