Люстрація в Україні проходить з порушенням міжнародних норм

Люстрація в Україні проходить з порушенням міжнародних норм. Такої думки дотримується лідер “Українського вибору” Віктор Медведчук.

Закон України “Про очищення влади”, який протягом тривалого часу активно піарили його автори-розробники, так і не припав до вподоби демократичній Європі… Європа закликала уникати політизації закону, щоб він не став інструментом помсти політичним опонентам“, – зазначив він.

Медведчук вважає, що, незважаючи на “недосконалість закону і критику європейських інституцій, люстрація в Україні йде повним ходом, причому з порушенням міжнародних норм і демократичних принципів”.

Те, про що попереджали представники громадськості, експерти, фахівці в галузі права, те, про що говорив Джанні Букіккіо майже півтора роки тому, сьогодні стало реальністю. Заполітизований кон’юнктурний закон, написаний для того, щоб мати можливість зводити рахунки із політичними опонентами, діє в Україні на повну силу. Про верховенство права наказано забути. Влада, ставши на шлях авторитаризму і диктатури, впроваджує методи, які дискредитують її в очах світової спільноти“, – додав політик.

 

Джерело: РБК

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone