Мінсоц ігнорує рекомендації Мінфіну щодо підозрілих соцвиплат

Відомство Реви дає відповідь лише на кожну соту рекомендацію від Мінфіну щодо випадків порушень.

З півмільйона рекомендацій про порушення виплат, які були розіслані Міністерством фінансів у ході верифікації соцвиплат, відповідь отримано лише менш ніж по 4 тис. випадків. Про це пише в своїй статті для DT.UA Інна Ведернікова.

На 514 тис. розісланих рекомендацій про порушення виплат відповідь отримано тільки щодо 3858. Знову ж таки, ключовий у цій історії Мінсоц, без бажання якого механізм верифікації ніколи не запрацює повною мірою, з 340 тис. рекомендацій відповів усього щодо 3854 виплат. 3800 з яких — опрацював Пенсійний фонд, і тільки 54 — саме міністерство. Тобто на 514 тис. рекомендацій Мінфіну — менше ніж відсоток відповідей. Хіба не тема для нового засідання “Кабміну реформ”?“, – йдеться в статті.

Як йдеться в статті, сьогодні мова йде про 22 млн виплат, підданих перевірці. Виплати за загубленими й анульованими паспортами (80306), закритими неіснуючими ідентифікаційними кодами, а також кодами померлих (124541). Усього 200 тис. порушень за підробленими документами станом на червень. Що становить майже 40% від усіх виявлених нині зловживань (усього 514 тис.).

У структурі цих 514 тисяч неправомочних виплат: житлових субсидій — 52%, виплат ВПЛ — 26, пенсій — 12, виплат з безробіття — 8%.

 

Джерело: DT.UA

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone