Мін’юст оголосить вже третій конкурс на посаду глави Департаменту з питань люстрації

На поточному тижні Міністерство юстиції України планує оголосити повторний конкурс на посаду глави департаменту з питань люстрації.

Про це в Facebook написав заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

“Ми плануємо на цьому тижні призначити виконуючого обов’язки директора департаменту (з питань люстрації, – ред.), а також оголосити повторний конкурс на директора департаменту та конкурси на заступників”, – зазначив Пєтухов, підкресливши, що міністр юстиції “вже заявляв публічно, що був би радий поверненню Тетяни Козаченко на посаду директора”.

Пєтухов нагадав, що нещодавно вдруге відбувся конкурс на посаду директора департаменту з питань люстрації, але в ході конкурсу “знову не вдалося знайти наступника Козаченко”.

“Цього разу до співбесіди були допущені лише три претенденти. Незважаючи на те, що на обох конкурсах були гідні кандидати, жоден з них, на думку комісії, не мав досвіду і репутації, необхідної для управління Люстраційний процесами в державі. На жаль, це є частиною загального тренду, коли знайти гідних людей для роботи на державній службі за нинішньої зарплати дуже важко. Також не дуже активно подають документи бажаючі долучитися до Громадської люстраційної ради”, – додав Пєтухов.

“Можу сказати, що департамент працює в штатному режимі, колектив, зібраний Тетяною Козаченко, збережений. Щодо питання про реорганізацію департаменту. Я не бачу сенсу в будь-яких кардинальних змінах. Об’єктивним фактом є зниження навантаження на департамент. Я це чітко бачу через зменшення обсягу документів, що виходять з департаменту”, – пояснив заступник міністра юстиції.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone