На юриста Тернопільської єпархії УПЦ напав екстреміст

22 березня, після чергового слухання у приміщенні Апеляційного суду Тернопільської області, невідомий скоїв напад на юриста Тернопільської єпархії УПЦ Захарчука А. П.

Нападник із закритим балаклавою обличчям ззаду наблизився до правозахисника та вилив на голову зеленку. Через попадання антисептика в око, Андрій Петрович отримав опік. Даний факт зафіксували у лікарні.

Сам юрист каже, що постійно піддається приниженням та образам від представників «Правого сектора», які приходять на засідання суду. Вони дозволяють собі штовхати правозахисника, навмисно топтатися по ногах та погрожують фізичною розправою. Тому цілком ймовірно, що нападник є членом згаданого радикального угруповання. У результаті нападу відкрили кримінальне провадження.

На даний момент, правозахисник бореться за право Свято-Михайлівської громади УПЦ села Бутин Збаразького району на власний храм, що розкольники відібрали за класичною рейдерською схемою у жовтні позаминулого року. Тоді, під час захоплення, представники «Київського Патріархату» заручилися силовою підтримкою радикалів з «Правого сектора», нібито «побоюючись провокацій».

 

Джерело: Спілка православних журналістів

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone