Нардеп пропонує призупинити недоторканність своїх колег

У парламенті зареєстровано законопроект, яким передбачена процедура тимчасового призупинення недоторканності народних депутатів. Якщо раптом ВР вирішила би підтримати таку ініціативу, то з дня опублікування цього документу недоторканність всіх нардепів призупинили би на 3 місяці.

Таким способом нардеп В.Рабінович хоче припинити маніпуляції в парламенті з питанням недоторканності депутатів. Окрім того, за вказаний вище строк, на думку автора проекту, правоохоронці зможуть притягнути до відповідальності будь-якого депутата, якщо, звісно, мають для цього належні докази.

Свою ініціативу депутат відобразив у законопроекті №4016а “Про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України щодо тимчасового призупинення недоторканності всіх народних депутатів”.

За проектом Верховна Рада приймає рішення про тимчасове призупинення права на недоторканність всіх народних депутатів більшістю голосів народних депутатів від конституційного складу ВР. Прийняте рішення перегляду не підлягає.

Строк тимчасового призупинення права на недоторканність всіх народних депутатів не може перевищувати 3 місяців. У разі необхідності продовження такого строку ВР приймає окреме рішення.

 

Джерело: Закон  і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone