Нардеп просить Генпрокуратуру розібратися з противником Хресного ходу

Публікація політолога Юрія Романенка про необхідність розп’яття «московських попів» стала приводом для звернення в Генпрокуратуру. Народний депутат Євген Мураєв (на фото) просить відомство розглянути пост Романенко в Facebook і при необхідності залучити політолога до кримінальної відповідальності за заклик до вбивства на грунті релігійної нетерпимості.

«Або по дурості, або по злому наміру (що швидше), ось такі «експерти» штовхають Україну ще й до релігійної війни, – написав депутат на своїй сторінці в Facebook. – Прямим наслідком їхньої роботи є агресивні захоплення храмів, де досі тільки дивом нікому не проломили голову. Прямим наслідком їхньої роботи є розкол держави, що постійно поглиблюється, і зростання взаємної ненависті в її громадянах».

На думку Мураєва, такі, як Романенко працюють лідерами думок і схиляють більш примітивних до певної точки зору і до дій. В даному випадку – до розправи над віруючими.

«Якщо б був розум у нинішніх керівників, то до всіх цих агітаторів слід було б з монотонною регулярністю застосовувати важку букву закону, стукаючи нею прямо по дурній голівоньці», – резюмував нардеп.

Політолог і журналіст Юрій Романенко в своєму пості 5 липня написав, що «Московські попи намагаються організувати хресний хід з ЛДНР на Київ. Правильніше сказати, що не московські попи, а Кремль при підтримці московських попів. Як ми повинні діяти? По-перше, по всіх каналах потрібно сказати, що за лінією фронту всі учасники хрестового ходу будуть розп’яті на хрестах. По-друге, заздалегідь розставити хрести на узбіччях. Ефект буде карколомний».

 

Джерело: Спілка православних журналістів

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone