НАЗК звинуватило Мін’юст у блокуванні перевірки е-декларацій

Міністерство юстиції України повідомило про відмову в державній реєстрації порядків проведення контролю та повної перевірки е-декларацій. В НАЗК обурені «блокуванням роботи» та пояснюють це «гонитвою за піаром» Мін’юсту.

Про це заявив заступник голови Національного агентства з запобіганню корупції Руслан Радецький на своїй Фейсбук-сторінці, передає видання «Закон і Бізнес».

«Ми не можемо поки прокоментувати «численні зауваження» спеціалістів Міністерства юстиції до цих документів, оскільки їх досі не отримали. Однак, обов’язково це зробимо одразу ж після їх надходження до НАЗК», — написав Радецький.

Він звернув увагу, що проекти Порядків публічно обговорювались та Міністерство юстиції мало можливість надати свої зауваження до подачі їх на державну реєстрацію.

«Наразі ж хочемо відзначити, що Міністерство юстиції в гонитві за піаром, сказало неправду, звинувачуючи Агентство у тому, що фахівці Міністерства не були залучені до розробки проектів Порядків. Так, 3 листопада ц.р. Національне агентство проводило публічне обговорення проектів Порядків, на якому були присутні, у тому числі керівні працівники Міністерства юстиції (директор департаменту Мін’юсту О.Олійник). Протокол засідання додається. Ми сподівались почути про «численні зауваження» спеціалістів Міністерства юстиції під час цієї фахової дискусії, а не через майже два тижні після надіслання проектів до Міністерства юстиції на державну реєстрацію. Навряд чи таку позицію Міністерства можна назвати конструктивною, особливо враховуючи важливість документів, про які йде мова, та суспільні очікування від НАЗК в частині перевірки е-декларацій. На жаль, змушені констатувати, що Міністерство юстиції фактично заблокувало роботу НАЗК з перевірки декларацій», — підсумував заступник голови НАЗК.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone