гроші, боржник, Україна, новини

Гроші з боржника будуть стягувати в один клік

78% відділів Державної виконавчої служби вже підключено до системи дистанційного обслуговування в органах Казначейства, яка дозволить скоротити час на зараховування коштів стягувачу.

Молодь, чиновник, навчання, бюджет, новини

Молоді оплатять навчання за кордоном під гарантії вступу на держслужбу

Молодих чиновників потрібно направляти вчитися за кордон за рахунок бюджету, аби потім вони приносили користь своїй країні. Водночас мають бути гарантії, що така людина повернеться додому та дійсно працюватиме на державній службі.

Рада Європи, судова реформа в Україні, новини

Рада Європи занепокоєна перезапуском судової реформи в Україні

Комітет міністрів Ради Європи висловив позицію щодо Закону України № 193-IX «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування». Зокрема у рішенні висловлюється занепокоєння щодо відсутності достатніх консультацій та ретельного аналізу цього Закону.

конфіскація, автомобіль, Україна, новини

Поділився пальним на трасі — конфіскують автомобіль

Покласти край незаконному обігу пального може поширення адміністративної відповідальності за такі правопорушення на будь-які випадки оптової чи роздрібної торгівлі. Тобто не лише на заправках, а й десь на трасі.

НАЗК, Україна, новини

НАЗК пояснило, як подавати декларації після звільнення

Суб’єкт декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, має подати декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями – з 1 січня року, в якому відбулося звільнення, по день фактичного звільнення.

Если вы введёте что-то выше, то оно заменит ваш шаблон мета ключевых слов.

Анонс правових подій тижня 2 – 7 грудня

Цього тижня у Києві розпочнеться 9-th Kyiv Criminal Law Forum. Збереться на чергове засідання ВКДА, на якому розгляне 25 скарг. У Вищій школі адвокатури обговорять антирейдерську реформу та тактику дій адвоката в спорах з митними органами. У Львові пройде Lviv Human Rights Forum. Про ці та інші події тижня читайте в анонсі від “ЗіБ”.

суд, правовий практикум, Україна, новини

Проблеми зловживання процесуальними правами обговорили на практикумі

За ініціативи Верховного Суду та за участі Касаційного Суду відбувся правовий практикум на тему «Зловживання процесуальними правами: способи виявлення та шляхи протидії» у контексті судової практики. До участі в заході долучились судді, науковці та адвокати.

ВРП, суд, Україна, новини

ВРП повідомила, в яких випадках особу не допустять до конкурсу на посади в судах

Попередня перевірка поданої особою інформації на відповідність кваліфікаційним вимогам стане обов’язковим етапом під час проведення конкурсу на зайняття посад у судах чи органах системи правосуддя.

експерт, суддя, Україна, новини

Експерти порадили суддям, як правильно спілкуватися з журналістами

Щоб робота судді-спікера не зводилась до спростування негативної інформації, яку подає преса чи телебачення про рішення служителів Феміди, спікери порадили присутнім проявляти ініціативу і випереджати негатив.