кешбек, законопроект, бізнес, юрист, думка, новини

Що чекає на бізнес після прийняття законопроекту про «кешбек», розповіла юрист

Законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» покликаний виведенню з тіньового обігу товарів високого цінового сегмента та готівкових коштів у роздрібній торгівлі.

чоловік, жінка, робітник, суд, новини

Чоловіків, які працюють у судах, стало менше

Загальна кількість чоловіків, які працюють у судах, зменшилась на один відсоток. Утім, посади голів місцевих та апеляційних судів переважно займають чоловіки. В той же час побільшало жінок керівників апаратів місцевих та апеляційних судів.

КДКП, конкурс, посаду, прокурор, Україна, новини

КДКП оголосила конкурс на посаду прокурора у прокуратурі вищого рівня

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів прийнято рішення про проведення конкурсу для зайняття тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня.

ВККС, суд, конкурс, умови, новини

Оголошено конкурси в апеляційні, господарські та адмінсуди

ВККС оголосила конкурси на зайняття вакантних посад суддів в апеляційних судах, а також у місцевих адміністративних та господарських судах. Подати документи для участі у конкурсі в апеляційні суди кандидатам необхідно 25 вересня, а претендентам на посади суддів у місцеві господарські та адмінсуди — 3 вересня.

суд, Дніпропетровська область, Магдалинівський район, приміщення, новини

В суді на Дніпропетровщині бракує місця навіть для працівників

У Магдалинівському районному суді Дніпропетровської області виявили брак вільного простору. Одинадцять працівників працюють всі в одному невеличкому кабінеті. Також у суді — лише один суддя з повноваженнями.

Begemot, begemot.media, аліменти, дитина, валюта, новини

ВС: Виплачуючи аліменти на дитину у валюті, зекономити не вдасться

Якщо розмір аліментів, що має виплачувати один з батьків, установлюється за погодженням сторін і у валюті, сума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається за офіційним курсом валюти на день платежу. На цьому наголосив Верховний Суд (постанова від 24.07.2019).

амністія, ВС, роз'яснення, новини

ВС роз’яснив, хто в принципі не може розраховувати на амністію

Амністія не може бути застосована до осіб, які мають дві й більше судимості за скоєння умисних тяжких та особливо тяжких злочинів, крім випадків індивідуальної амністії. Про це Верховний Суд нагадав у постанові від 20.12.2018.

іспит, адвокатська діяльність, умови, новини

РАУ ускладнила умови складання письмового іспиту

Складати письмовий іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні стало складніше. Тепер як допоміжний матеріал здобувачам можна використовувати лише офіційні тексти нормативно-правових актів на друкованих носіях. Використання інших джерел інформації не дозволяється.

адвокат, клієнт, співпраця, новини

Коли адвокату краще відмовитися від клієнта

Іноді в роботі кожного адвоката, адвокатського бюро чи об’єднання при спілкуванні з клієнтом виникає запитання «Хіба воно того варте»? Відмова від співпраці може не тільки запобігти неприємностям, зберегти нервову систему, але іноді зберегти репутацію адвокатури.