Форум, юристи, Україна, новини

Розвиток сфери конкурсного права обговорять на Форумі

На V Форумі з конкурсного права, що традиційно відбудеться під егідою Асоціації правників України, обговорять плани та прогнози на майбутнє у ракурсі ухвалення Кодексу з процедур банкрутства та введення його в дію з 21 жовтня.

Шевчук, Конституційний суд, голова, новини

Бюрократія понад усе: Шевчука не пустили до КС

Голову Конституційного Суду України Станіслава Шевчука, поновленого на посаді рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва, сьогодні, 16 жовтня, не допустили до свого робочого місця.

референдум, ринок землі, новини

Чи можна запровадити ринок землі через референдум?

Якщо жителів північної столиці зіпсувало квартирне питання, то для українців скринею Пандори вже 3 десятиріччя є продаж землі сільськогосподарського призначення. Донедавна суперечки навколо продажу землі вщухали з продовженням дії мораторію, але тепер ситуація змінилася.

ВСП, ВР, Парламент, Україна, новини

Як стати членом ВРП від ВР, якщо в Регламенті останньої це питання погано врегульоване?

Парламент оголошує про наявність вакансій у найвищому органі суддівського врядування. Ті, хто відгукнувся, потрапляють під приціл Національного агентства з питань запобігання корупції… Потім змінюється влада, і претенденти залишаються без діла.

Голокост, Україна, новини

Заперечення Голокосту – не свобода слова, а зловживання правом

Німецький місцевий депутат навмисно казав неправду для того, щоб зганьбити євреїв. Він намагався використати своє право на свободу вираження поглядів для просування ідей, які суперечать тексту та духу Конвенції.

суддя, кадровий голод, відставка, повернення, новини

Можна повернути відставних суддів, аби подолати кадровий голод, – ректор НШС

Оскільки багато фахівців зняли мантії, а в системі загострився кадровий голод, є сенс запрошувати суддів у відставці продовжити свою професійну діяльність. Це може робити Вища рада правосуддя.

анонімні переклади, великі суми, Україна, новини

Анонімні перекази значних сум стануть неможливими

Кабінет Міністрів пропонує здійснювати фінмоніторинг банківських операцій на понад 400 тис. грн, перевіряти перекази більше як 30 тис. грн та підвищити штрафи за відсутність інформації про кінцевих бенефіціарних власників до 51 тис. грн.