адвокат, суддя, банк, декларація, зловживання, новини

Суддя стверджує, що може розглядати справу стосовно банку, в якому має кредит

Адвокат, діставши штраф за зловживання процесуальними правами, зазирнув у декларацію судді й виявив, що інша сторона процесу є позикодавцем не лише його клієнта. Правник стверджує, що це порушення Бангалорських принципів.

проект, кейс, бізнес-практики, новини

Опубліковано збірку кейсів про бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності

В Україні у 2014-2017 роках було реалізовано проект «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності», за результатами якого опубліковано збірку кейсів-практикум.

НБУ, банк, вимоги, приміщення, новини

НБУ змінює вимоги до приміщень банків

Мінімум половина приміщень банків у містах з населенням понад 300 тис. осіб до 1 січня 2021 року мусять бути обладнані відповідно до вимог НБУ щодо належного доступу маломобільних груп населення.

АПУ, Кодекс, праця, зміни, новини

В АПУ висловили зауваження щодо змін до Кодексу законів про працю

Комітет АПУ з трудового вважає, що зміни до Кодексу законів про працю України, які передбачені законопроектом «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо додаткових підстав звільнення» (№ 2584) створюють загрози реалізації прав громадян на працю.

вихідні, Новий Рік, Різдво, 2020, новини

Вихідні дні на Новий 2020 рік та Різдво

Кожен рік на святкування Нового року та Різдва Христового, зважаючи на перенесення Кабінетом Міністрів України робочих днів, утворюються канікули. Не став винятком і період свят 2019 – 2020.

колектор, заборона, боржник, новини

Колекторам заборонять підвищувати голос на боржників, — ухвалено проект

Вибивати борги з використанням нецензурної лексики, ображати боржника, його представників або членів сімей, та навіть використовувати грубий тон під час розмови, – усе це невдовзі може бути заборонено на законодавчому рівні.