Суддя, декларація, доходи, Україна, новини

Суддя «забув» задекларувати свої доходи та авто дружини

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротоколи стосовно двох посадовців за несвоєчасне подання декларації та повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Серед правопорушників — суддя Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області та экс-керівник департаменту з питань судоустрою та статусу суддів Головного департаменту правової політики АП.

майно, камуфляж, чоловік, судове засідання, новини

Щоб не ділити з дружиною майно, чоловік одягнув камуфляж і зірвав судове засідання

Одного разу на засідання увірвався громадянин у військовій формі без розпізнавальних знаків і став вимагати в законника посвідчення. Пообіцяв, що в разі чого викличе групу підтримки. Згодом з’ясувалося, що це відповідач у справі.

ВС, ПАТ, капітал, держава, новини

ВС визначив умову діяльності ПАТ, якщо чверть його капіталу належить державі

Якщо корпоративні права держави перевищують 25% статутного капіталу, включення представника Фонду державного майна або уповноваженого органу управління до складу наглядової ради та ревізійної комісії суб’єкта господарювання є обов’язковим. Про це йдеться в постанові Верховного Суду від 25.06.2019.

РСУ, організаційні питання, новини

РСУ продовжить розглядати організаційні питання проведення з’їзду суддів

Позачергове засідання Ради суддів України відбудеться 5 липня 2019 року, під час якого розглянуть питання проведення ХVІІ позачергового з’їзду суддів, питання щодо оплати праці працівникам апарату суду, кадрового забезпечення та інші.

Дематюкація, Україна, новини

Дематюкацію в маси!

Кабмін змусять довести до відома населення те, що ні сказати, ні пером описати.

Верховний Суд, постанова, платіжна картка, платіжний інструмент, новини

Про платіжну картку

Картки як платіжні інструменти, засоби доступу до банківських рахунків є різновидом офіційних документів, а не важливим особистим документом. Про це мовиться в постанові Верховного Суду від 14.02.2019.

Україна, фактові справи, розслідування, новини

В Україні повернуть фактові справи, які розслідуватимуть роками — проект

Ніщо так не заважає ефективності розслідування, як жорсткі законодавчі обмеження. Тому профільний парламентський комітет запропонував чергову порцію змін, які презентував як певний компроміс між інтересами слідства та підозрюваного.

декларація, суддя, декларування, приховування, новини

Двоє суддів не задекларували продажу авто, а ще один три роки не подавав декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротоколи стосовно 3-х суддів за декларування недостовірних відомостей. Зокрема суддя у відставці з Черкас не вказав отриманий дохід від продажу авто Mazda, а харьківський суддя не задекларував купівлю Volkswagen, ще один суддя з Луганська несвоєчасно подав декларації за минулі роки.