ОАСК вже отримав більше 500 позовів до Нацполіції

Протягом 7,5 місяців дії Закону України «Про Національну поліцію України» – із 7 листопада 2015 по 21 червня 2016 року – до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло 507 позовів до Національної поліції України.

Позивачі у таких справах, як правило, оскаржують рішення атестаційних комісій Нацполіції, вимагають скасування наказів її територіальних управлінь, а також поновлення їх на роботі та стягнення моральної шкоди.

Як повідомили “ЗіБ” у ОАСК, протягом травня 2016 року Окружний адмінсуд міста Києва щодня отримував не менше трьох позовів до Нацполіції. Така тенденція зберігається і з початку червня.

Згідно зі статистичними даними Суду, позови до Національної поліції, що надійшли до суду з початку року, становлять 25-27% від загальної кількості спорів з питань прийняття, проходження та звільнення з публічної служби.

Аналіз надходжень позовів до суду за перші 5 місяців поточного року свідчить, що спори з відносин публічної служби  разом із спорами справи щодо реалізації публічної фінансової політики займають друге місце за численністю після справ з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням податкового законодавства.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone