ОБ вимагає зупинити тиск, шантаж і залякування Конституційного суду

Заява голови фракції «Народний фронт» Максима Бурбака про те, що Конституційний суд повинен піти у відставку, – це оголошення війни правовій системі країни.

Намагаючись зберегти в силі неконституційний закон про люстрацію, “Народний фронт” здійснює безпрецедентний тиск на орган, який здійснює нагляд за дотриманням Конституції в Україні. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звертається до представників демократичних держав і міжнародних організацій з проханням дати оцінку незаконним діям правлячої коаліції.

Представники влади та так звані люстратори розгорнули безпрецедентну атаку проти Конституційного суду. Лідер фракції «Народного фронту», слідом за спікером парламенту, який представляє ту ж фракцію, перейшов до відвертого шантажу. Ми заявляємо, що у відставку має піти не Конституційний суд, а голова Верховної Ради, який представляє партію з рейтингом в 1% і дозволяє собі приниження половини громадян країни.

Максим Бурбак, слідом за генпрокурором, погрожує в разі скасування нинішнього закону «Про очищення влади» прийняти новий. Ми заявляємо, що країні потрібен закон, який дозволить очистити владу від корупціонерів і дилетантів, які довели за останні два роки країну до соціально-економічної катастрофи.

Україна потребує влади здатної зупинити війну, поліпшити життя людей, влади що дотримується Конституції і законів. Від влади повинні бути усунені ті, хто загрузли в корупції, втратили довіру людей у ​​власній країні.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звертається до представників демократичних держав і міжнародних організацій, Президента як гаранта Конституції – зупинити тиск, шантаж і залякування Конституційного суду, а також дати оцінку незаконним діям представників коаліції війни. Незалежність Конституційного суду – один з ключових чинників, необхідних для збереження демократії в Україні.

 

Джерело: офіційний сайт ОБ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone