Обвинувачений вчинив підпал прямо у залі судового засідання

Аби відкласти вирок, підозрюваний за кримінальним провадженням тричі намагався вплинути на суддю. Коли «особисте знайомство» та нецензурна лайка не допомогли, чоловік вдався до плану C.

Розповідає “Закон і Бізнес”.

Підготовче засідання у Михайлівському районному суді в Запорізькій області за участі судді Наталі Машкіної перетворилося на плацдарм для публічних погроз. Під час засідання обвинувачений без надання йому суддею слова, неодноразово намагався залякувати представника правосуддя. Він закидав жінці корупційні схеми, до яких вона нібито була причетна. Окрім того, обвинувачений наполягав, що особисто знайомий і з суддею, і з членами її родини.

У свою чергу суддя припускає, що відомості щодо її родини, місця проживання та попереднього місця роботи, які обвинувачений називав у якості фактів щодо знайомства з нею, ймовірніше за все взяті з відкритих джерел (автобіографії, що розміщена на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів).

Після особистих образ та невдалої спроби шантажу, обвинуваченому було винесено попередження про можливість його видалення із зали засідання через неприйнятну поведінку. Але це призвело лише до більш потужної агресії: обвинувачений спробував вибити загороджувальне скло, підпалив аркуш паперу і кинув його на дерев’яну лаву, висловивши погрозу спалити всіх присутніх. Пожежу вдалося оперативно ліквідувати працівникам конвою.

Про вчинені правопорушення, що розглядаються як спроба втручання в діяльність судді по здійсненню правосуддя створено повідомлення до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури (№4767/0/6-19).

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone