Одним із ключових пріоритетів роботи АПУ — реформування юридичної освіти

Відбулося перше засідання нового складу Правління АПУ під головуванням Дениса Бугая, Президента АПУ. Спільно керівництво Асоціації розподілили обов’язки між собою за напрямками діяльності та визначили процедуру виборчої кампанії в відділеннях АПУ, яка стартує з 7 червня.

Про це інформує «ЗіБ» із посиланням на прес-службу АПУ.

Далі визначились зі складом Комісії АПУ з питань членства. Відтепер до неї входять:

  1. Павленко Ірина, First Chair Legal, юрист;
  2. Тесля Родіон, група компаній ПРАТ «Миронівський хлібопродукт», керівник відділу міжнародних корпоративних зв’язків;
  3. Бугай Максим, TNT Ukraine & Eastern Europe Associates (FedEx Corp), старший юридичний радник.

Наступним питанням члени Правління затвердити комісію з напрацювання змін до Статуту АПУ, яка має сформувати можливі моделі проведення виборів керівних органів Асоціації, вивчити досвід проведення виборів керівних органів у закордонних і міжнародних організаціях. Запропонувати план обговорення концепції внесення змін до Статуту з підрозділами Асоціації. Та підготувати комплексні зміни до Статуту.

Президент АПУ означив пріоритети діяльності на найближчі шість місяців. Серед них він назвав реформування системи виборів через зміни в Статуті. Наголосив на розвитку регіональних відділень та посилення комунікації з членами Асоціації. Д.Бугай також підкреслив необхідність активно співпрацювати з молодими членами спільноти та розвивати лідерський потенціал. У числі пріоритетів на найближчі шість місяців Асоціації також стоїть питання реформування вищої юридичної освяти, зокрема широке експертне обговорення Концепції запропонованої Міністерством Юстиції.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone