Оголошено конкурси в апеляційні, господарські та адмінсуди

ВККС оголосила конкурси на зайняття вакантних посад суддів в апеляційних судах, а також у місцевих адміністративних та господарських судах. Подати документи для участі у конкурсі в апеляційні суди кандидатам необхідно 25 вересня, а претендентам на посади суддів у місцеві господарські та адмінсуди — 3 вересня.

9 серпня Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила конкурс на зайняття 346 вакантних посад суддів в апеляційних судах, передає «ЗіБ» з посиланням на прес-службу Комісії.

Також оголошено конкурси на зайняття 54 вакантних посад суддів у місцевих адміністративних судах та 22 вакантних посад суддів у місцевих господарських судах.

Вакантних посад в апеляційних судах з розгляду цивільних і кримінальних справ, а також справ про адміністративні правопорушення – 285, в апеляційних судах з розгляду господарських справ – 31, в апеляційних судах з розгляду адміністративних справ – 30. Строк подання документів для участі у конкурсі в апеляційні суди 1 календарний день, 25 вересня 2019 року.

Конкурс у місцеві адміністративні та місцеві господарські суди проводиться для кандидатів на посаду судді, зарахованих до резерву на заміщення вакантних посад суддів місцевих адміністративних судів та резерву на заміщення вакантних посад суддів місцевих господарських судів відповідно. Строк подання документів для участі у конкурсі – 1 календарний день, 3 вересня 2019 року.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone