Омбудсман – СБУ: Дотримуйтесь прав людини

Омбудсман Валерія Лутковська нагадала про права людини й необхідність їх дотримуватися Службою безпеки України. Зокрема, працівникам СБУ слід пройти тренінги та освіжити свої знання з прав людини.

Наразі триває розробка тренінгів щодо запобігання неналежному поводженню та дотриманню стандартів у сфері прав людини в зоні проведення АТО, в яких беруть участь Офіс Уповноваженого, СБУ та швецайрські експерти. Про це сьогодні заявила прес-служба Уповноваженого.

форбіден ту форбід, права людини, Валерія Лутковська, Служба безпеки України, Омбудсман

“Наше завдання – сприяти тому, щоб діяльність СБУ стала максимально наближеною до міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини, навіть у складних умовах проведення антитерористичної операції. Саме тому я й ініціювала ще на початку року проведення низки тренінгів для працівників усіх структурних підрозділів СБУ за участю швейцарських експертів”, – зазначила Валерія Лутковська.

Представники Служби безпеки України згодні співпрацювати із Секретаріатом Уповноваженого в обговоренні існуючих проблем в роботі СБУ щодо дотримання прав людини.

“Ми повинні бути відкритими у своїй роботі, і якщо ми втручаємося у права людини, то це має відбуватися у рамках закону і виправдано відверненням терористичних загроз”, – зауважив в.о. керівника штабу Антитерористичного центру Андрій Кравченко.

 

Джерело: Центр інформації про права людини

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone