Омбудсмен відкрила провадження за фактом загибелі юнака

Уповноважений Верховної ради України з прав людини відкрила провадження за фактом загибелі юнака в результаті застосування зброї працівниками поліції. Про це повідомляє прес-служба омбудсмена.

Так, Омбудсмен відкрила провадження у справі про порушення прав і свобод людини за фактом смерті неповнолітнього в результаті застосування поліцейськими вогнепальної зброї при зупинці автомобіля в Києві в ніч на 7 лютого.

Як повідомляється, щодо питань відновлення порушених прав загиблого неповнолітнього до Уповноваженого з прав людини звернулися також адвокати, що представляють інтереси батьків загиблого.

З огляду на наслідки застосування працівниками поліції вогнепальної зброї і значний суспільний резонанс, проводяться заходи щодо встановлення обставин подій, оцінки правомірності дій співробітників поліції, рівня професійної підготовки і професійної придатності співробітників поліції, в тому числі при попередженні правопорушень та застосування вогнепальної зброї та спеціальних засобів, а також оцінки ефективності розслідування наслідків зазначених подій.

Джерело: Юридична практика

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone