Опозиційний блок вимагає публічних процесів і засудження провокаторів, які намагалися зірвати святкування Дня Перемоги

Заява Опозиційного блоку.

71-я річниця Великої Перемоги супроводжується численними фактами провокацій. По всій Україні радикали за мовчазної підтримки влади намагаються зірвати святкування 9 травня. Опозиційний блок вимагає припинити провокації. Ми вимагаємо реакції правоохоронців та засудження провокаторів, які намагаються зірвати День Перемоги. Також ми вимагаємо відповідальності влади, яка не забезпечила безпеку ветеранів.

Провокації проти героїв, образа гідності ветеранів і осквернення пам’ятників відбуваються сьогодні в багатьох містах країни. Осквернення Вічного вогню, руйнування могили Невідомого воїна, бійка під час пам’ятної ходи і обливання ветеранів водою в Києві, напад на ветеранів у Слов’янську і Черкасах, зрив покладання квітів в Харкові – все це доказ того, що мова йде не про поодинокі ексцеси, а про сплановану провокацію, за якою стоїть влада.

Вона не тільки не забезпечила безпеку ветеранів, а й – руками радикалів – намагається зірвати святкування Великої Перемоги. Це – частина стратегії, мета якої – нав’язати українцям свої цінності, вкрасти у них здобуту ветеранами Перемогу і фальсифікувати історію.

Опозиційний блок заявляє: такі дії влади і її найманців руйнують державу. Ми не дамо це зробити. Спроби переписати історію, стерти з пам’яті Перемогу і нав’язати людям свої цінності приречені.

Ми вимагаємо покарання провокаторів, які намагаються зірвати святкування Дня Перемоги. Кожен, хто підняв руку на пам’ять народу, повинен відповідати за законом. Ми також вимагаємо політичної відповідальності представників влади, яка не забезпечила безпеку ветеранів та порядок під час святкування 9 травня. Політики, які борються з минулим свого народу, повинні піти в небуття.

 

Джерело: офіційний сайт ОБ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone