Оприлюднений посібник з оподаткування для нотаріусів

У методичному посібнику «Податки та збори в нотаріальній діяльності: законодавство та судова практика» увага зосереджена на окремих питаннях, щодо яких найчастіше у нотаріусів виникають спори з податковими органами.

Про це повідомив президент Нотаріальної палати України Володимир Марченко.

«Нотаріальна палата України підготувала для Вас методичний посібник «Податки та збори в нотаріальній діяльності: огляд законодавства та судова практика», 2017. У посібнику висвітлено питання податкового контролю за звітністю нотаріусів з боку контролюючих органів», — написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Завантажити посібник можна за посиланням.

Методичний посібник розрахований на нотаріусів та інших платників податків, які мають статус самозайнятих осіб, які провадять незалежну професійну діяльність. Тобто може бути корисний  фахівцям в галузі фінансів та оподаткування, науковцям, викладачам та спеціалістам-практикам у сфері адміністрування податків, зборів і платежів.

Посібник складається з розділів щодо сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ. Також розібраний алгоритм подання нотаріусом податкового розрахунку та оскарження дій чи бездіяльності органів Державної фіскальної служби.

Крім того, у методичному посібнику можна знайти зразки позовних заяв про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та скарг про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone