Органи ЄС не виконують рішення Суду ЄС

Органи Європейського Союзу порушують європейські стандарти і не виконують рішення Європейського суду справедливості в Люксембурзі, яке набрало чинності.

Про це заявив юрист Максим Райко, який супроводжував судові процеси екс-першого заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Портнова.

«Днями минає два місяці з моменту вступу в силу рішення суду ЄС у справі Portnov vs Council (T290/14). Як юридичний партнер, який супроводжує процеси Андрія Портнова в Європі, заявляю, що по виграній нами справі органи ЄС порушили європейські стандарти і не виконали рішення Суду ЄС, яке вступило в силу», – написав він на своїй сторінці в Фейсбуці.

Нагадаємо, Європейський суд справедливості в Люксембурзі повністю задовольнив позов А.Портнова про незаконність дій Євросоюзу в частині введення проти нього санкцій у березні 2014 року.

Зараз мова йде про компенсацію витрат на судовий процес. Євросоюз за рішенням суду повинен відшкодувати витрати на французького і українського адвокатів, перекладачів, перельоти, переїзди і готелі.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone