Переселенці, які ще мешкають в “Куяльнику”, заявляють про нестерпні умови

Внутрішньо переміщені особи, які наразі ще проживають в одеському санаторії “Куяльник”, заявляють про створення нестерпних умов для проживання з боку дирекції санаторію, через що вони вимушені повертатися до своїх домівок, зокрема в окупований Донецьк.

Як повідомила агентству “Інтерфакс-Україна” одна з переселенок Катерина Д., останніми днями в санаторії постійно відключають електроенергію і воду, а соціальні служби повністю ігнорують їхні потреби. Приміром, у понеділок електроенергія в будівлі була лише 30 хвилин. При цьому в холодильниках, які розташовані в знеструмленому помешканні переселенців, зберігається, зокрема, інсулін.

Нині в санаторії залишаються близько 100 переселенців, більшість із них інваліди або люди похилого віку. За останні дні ще близько 100 переселенців були вимушені повернутися до Донецької області, зокрема до Донецька.

Нагадаємо, 4 жовтня 53 переселенці з інвалідністю були змушені залишити санаторій “Куяльник” і переїхати до недобудованого санаторію “Святі гори” у Святогірську Донецької області.

За словами заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігоря Стокоза, раніше Одеську обласну владу просили дати час на ремонт корпусу у Святогірську до 15 жовтня. Але попри обіцянки Одеської ОДА в “Куяльнику” таки вимкнули світло.

Раніше директор “Куяльника” Араік Погосян заявляв, що переселенців виселяють через те, що підприємство банкрут і живе в борг уже рік. За його словами, санаторій не може утримувати людей, і надалі триватимуть відключення світла та води.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone