Переселенці жаліються на умови проживання

Переселенці з Донбасу, які знаходяться на Одещині, жаліються на умови проживання. В останні дні січня в санаторії “Куяльник”, де живуть більше 500 переселенців, були великі перебої зі світлом.

В останні дні січня в санаторії “Куяльник”, де живуть більше 500 переселенців, були великі перебої зі світлом – його то відключали на два дні, то включали. Причина – відсутність оплати за грудень.

У багатьох зіпсувалися продукти харчування та ліки. Багато з людей – хворі, діабетикам потрібно вчасно харчуватися – але вони не можуть. У кімнатах холодно, особливо в північній частині. Люди утеплюються, як можуть, але не можуть включати опалювальні прилади через те, що не витримує проводка.

В “Куяльнику” за проживання не платять діти, інваліди I і II групи, а також люди, що супроводжують їх, але вони оплачують комунальні послуги. Не потрапили в програму допомоги ОДА переселенцям самотні мами, багатодітні сім’ї та літні люди.

Як пояснив, один з переселенців, вони повинні платити 3 тис. грн на місяць за житло з сім’ї і плюс 75 грн за харчування в день з людини. І якщо це сім’я з 3 дітьми, тоді тільки за харчування піде 250 грн в день, що досить дорого. Люди повинні харчуватися тільки в їдальні, а от кухні як такої в санаторії немає.

Переселенці піідкреслили, що дуже сподіваються, що Одеська облдержадміністрація буде вчасно підписувати договори, які підтверджують право на участь у програмі для підтримки переселенців.

 

Джерело: Depo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone