Політексперт: Релігійної кризи в Україні немає. Є спроба знищити нашу Церкву

Врегулюванню ситуації на Сході України та громадському примиренню з усіх українських Церков може сприяти тільки Українська Православна Церква. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook журналіст та політичний оглядач В’ячеслав Піховшек.

«Коли припиниться війна, у цей момент і реалізується висока місія Церкви: примирити сторони конфлікту, наскільки це можливо, і як управить Господь. Ніхто, крім нашої Церкви, Української Православної Церкви, яку очолює Онуфрій, Митрополит Київський та всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви, священноархімандрит Успенської Києво-Печерської Лаври, це завдання вирішити не може. Інші конфесії або ті, хто за своїми причинами вважає себе релігійними організаціями, не будуть сприйняті людьми на Сході України», – роз’яснив журналіст.

«Два роки війни Церква утримує позицію. Церкву можуть звинувачувати, що вона не діяла різко, що не висловлювалася однозначно. Забуваючи, упускаючи та ігноруючи, що її відповідальність – молитва, та робота – з віруючими. Я не хочу, щоб, коли припиниться війна, будь-хто мав право сказати, що Церква зрадила своїх віруючих», – додав Піховшек.

«Релігійної кризи в Україні немає. Є спроба знищити нашу Церкву. Спостерігаючи її, я мовчати не можу, бо це гріх, що, сподіваюся зрозуміло», – констатує політексперт.

 

Джерело: Спілка православних журналістів

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone