Політв’язня Коломійця в російській колонії відвідав український консул

Український консул наприкінці березня відвідав українського політв’язня Андрія Коломійця, який наразі перебуває в російській колонії.

За словами дружини засудженого Галини Коломієць, консул приїжджав через те, що чоловіка декілька разів відправляли в штрафний ізолятор, передає Крим.Реалії.

“Особливого він нічого йому не міг сказати. Коли приїжджає консул, то сидить начальство. Якщо він поскаржиться, то потім невідомо, у що це виллється. Якби він поговорив із віч-на-віч, то було б усе інакше”, − пояснила вона.

Коломієць також зазначила, що за останній час її чоловік суттєво втратив вагу.

“Каже, що неможливо їсти те, що дають. Їжа жахлива. Передачки возити теж не завжди вдається”, – додала вона.

Нагадаємо, Андрія Коломійця затримали в російській Кабардино-Балкарії в травні 2015 року. Спочатку йому інкримінували зберігання наркотиків. Згодом чоловіка перевезли до Криму і почали звинувачувати в замаху на вбивство двох кримських співробітників спецпідрозділу “Беркут”. Адвокат Коломійця тоді казав, що в якості доказів сторона обвинувачення має тільки дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми силовиків.

10 червня 2016 року Андрія Коломійця засудили в Криму до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Російська правозахисна організація “Меморіал” вважає його політв’язнем і вимагає негайного звільнення.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone