Помічник судді завоював срібло на чемпіонаті Європи

Рівненський апеляційний господарський суд тепер має свого «срібного» призера.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі суду, помічник судді Рівненського апеляційного господарського суду Роман Новак здобув для України «срібло» на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед паралімпійців, який проходив 20-26 серпня цього року у Берліні.

Р.Новак змагався серед спортсменів у метанні списа і його вдалішою спробою був результат у 52,29 м. Кращим за нього був лише один спортсмен – представник Франції.

Збірна України посіла третє загальнокомандне місце, здобувши 49 медалей, з них 19 золотих, 8 бронзових нагород і 22 срібні, серед яких одна приїхала до Рівного.

На питання колег, чи піде він у великий спорт, відмовившись від роботи у суді, Роман відповів, що свою роботу він любить та не покине, а спорт надають йому сили та здоров’я.

На урочистій нараді Романа привітав в.о. голови суду Олег Тимошенко та вручив подяку від Рівненського апеляційного господарського суду за багаторічну сумлінну працю з нагоди Дня Незалежності України, адже Роман є високопрофесійним юристом. Від апарату суду квітами привітала керівник апарату суду Наталія Турович.На згадку про досягнення Романа у великому спорті Наталія Сергіївна вручила колаж фото з світових турнірів, в яких він брав участь.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone