Понад 150 тисяч дітей повернулися до школи на сході України завдяки підтримці ЮНІСЕФ

Завдяки підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії понад 150 тисяч дітей, які постраждали в результаті конфлікту на сході України, змогли повернутися до школи. ЮНІСЕФ допоміг з ремонтом і відновленням будівель навчальних закладів, а також забезпечив школярів по обидва боки лінії зіткнення підручниками і наборами шкільно-письмового приладдя.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

право на освіту, ООН, Донбас, школи

Посол доброї волі ООН, актор Орландо Блум

На цьому тижні глава представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс і Посол Японії в Україні Шигекі Суми відвідали східні області України для оцінки результатів співпраці за проектами, спрямованим на поліпшення життя і благополуччя дітей, які постраждали в результаті конфлікту.

За даними ЮНІСЕФ, в результаті конфлікту на сході України приблизно 580 тисяч дітей опинилися в категорії людей, які потребують допомоги. Більше 230 тисяч дітей були змушені залишити свої будинки. У зонах конфлікту була зруйнована кожна п’ята школа.

За фінансової підтримки уряду Японії ЮНІСЕФ займався реалізацією двох проектів з надання допомоги дітям на сході України.

В рамках проекту “Відновлення соціальних послуг та налагодження миру в Донецькій і Луганській областях” Дитячий фонд ООН сприяв відновленню об’єктів соціальної інфраструктури та соціальних послуг для найбільш вразливих категорій населення.

Проект “Покращення доступу дітей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України, до якісної освіти” був спрямований на створення безпечного освітнього середовища для дітей в Донецькій і Луганській областях. В рамках цього проекту були проведені ремонтні роботи в будівлях навчальних закладів. За сприяння Фонду в школи були доставлені навчальні матеріали та необхідне обладнання.

 

Джерело: Центр інформації про права людини

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone