Порядок проходження прокурорами атестації оскаржують у суді

ОАСК розгляне позов щодо оскарження порядку проходження прокурорами атестації. Суд розгляне справу за правилами спрощеного провадження.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Генеральної прокуратури України щодо оскарження Порядку проходження прокурорами атестації, передає “Закон і Бізнес”.

Як зазначили у прес-службі ОАСК, серед вимог позову — визнати протиправним та скасувати Наказ Генерального прокурора України №221 від 03.10.2019, яким було затверджено вищезгаданий порядок. Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Крім того, суд розглянув подану разом із позовом заяву про його забезпечення, в якій позивач просив зупинити дію вищезгаданого наказу до вирішення справи по суті та набрання судовим рішенням законної сили. Суд відмовив у вжитті заходів забезпечення позову, так як позивачем не було доведено, що невжиття таких заходів унеможливить поновлення порушених прав, ефективний захист чи виконання рішення суду.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone