Позивач закликав у соцмережі суддю прийняти правильне рішення

Позивач закликав у соцмережі суддю прийняти правильне рішення, вона вирішила, що це тиск.

Розповідає інтернет-джерело “Закон і Бізнес”.

Законниця за годину до засідання отримала повідомлення в соцмережі. Користувач, якого немає серед тих, із ким вона підтримує зв’язок, вирішив уплинути на перебіг судового процесу, написавши повідомлення.

Вікторія Папоян із Донецького апеляційного суду розглядала позов особи проти машинобудівного заводу про незаконне звільнення з роботи, відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Третіми сторонами в процесі були територіальна державна інспекція з питань праці та управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради.

Представниця відповідача заявила клопотання про надання доказів. Через це суддя оголосила перерву й визначила час наступного засідання. За годину до нього В.Папоян отримала в соцмережі повідомлення: «Я сьогодні звільняюсь із заводу (точніше звільняють), це пов’язано з виборами. Прошу прийняти правильне рішення».

Подібні повідомлення, на думку законниці, є втручанням у діяльність, тож вона звернулася до Вищої ради правосуддя (№3939/0/6-19). Жінка просить ужити передбачених законом заходів, щоб захистити її від тиску.

Хоча імена в скарзі приховано, однак, очевидно, мова йде про нещодавнє звільнення генерального директора машинобудівного заводу, в якого перед тим СБУ провела обшуки в кабінеті у справі фінансування бойовиків ДНР. Під час обшуку знайшли вибухівку.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone