Працівники кримінально-виконавчої служби навчалися виявляти корупцію

Фахівці Національного агентства з питань запобігання корупції навчали правовим аспектам організації роботи із запобігання корупції представників центрів підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Київської, Дніпропетровської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі НАЗК, у Києві пройшов інтенсивний триденний тренінг для представників Державної кримінально-виконавчої служби. Навчання проводилося з метою отримання теоретичних та практичних знань з питань запобігання та виявлення корупції.

У перший день тренінгу особливу увагу приділили темі законодавчих вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Зокрема, говорили про дії керівника у зв’язку із встановленням наявності конфлікту інтересів, способи  врегулювання конфлікту інтересів, відповідальність за порушення законодавства та шляхи запобігання конфлікту інтересів.

Також на тренінгах розглянули питання щодо засад антикорупційної політики в Україні, особливостей проведення перевірок та службових розслідувань щодо виявлення фактів корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та особливостей розгляду повідомлень (звернень), що містять інформацію про ознаки корупції та пов’язані з корупційними правопорушеннями.

Навчання проводилось за підтримки Міністерства юстиції, Національного агентства України з питань державної служби та Програми розвитку ООН в Україні.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone