Правники обговорять особливості оскарження податкового повідомлення-рішення

Сьогодні, 2 жовтня, комітет АПУ з податкового та митного права проведе круглий стіл, під час якого з’ясовуватиметься судова перспектива оскарження податкового повідомлення-рішення за наявності вироку щодо учасника/директора контрагента за ст.205 Кримінального кодексу.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі АПУ, захід розпочнеться о 16:00 годині та проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик 6, офіс 2.

Під час круглого столу судді  та адвокати планують обговорити наступні питання:

–          Правова позиція Верховного Суду з питань фіктивного підприємництва в податкових правовідносинах (рішення у справах №826/15034/14 від 31.12.2015 р, №2а-7075/12/2670 та ін.).

–          Індивідуальна відповідальність чи «кругова»

порука – чи має добросовісний платник податків зазнавати негативних наслідків через незаконні дії контрагентів. Практика Європейського суду з прав людини.

–          Протоколи допитів свідків в кримінальному провадженні як докази фіктивного підприємництва контрагентів платника податків.

–          Практичні кейси податкових адвокатів: наслідки визнання операцій безтоварними для продавця товару (або «нікчеми» навпаки).

Реєстрація на захід за посиланням.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone