Президент України посилив захист біженців

Президент України Петро Порошенко підписав закон про посилення захисту біженців та осіб, які потребують захисту.

Про це повыдомляє прес-служба Глави держави.

Відповідний закон “Про внесення змін до Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту” був прийнятий Верховною Радою України 4 лютого 2016 року.

Зазначається, що законом визначається порядок регулювання суспільних відносин у сфері визнання особи біженцем, особою, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, втрати та позбавлення цього статусу, а також встановлення правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового захисту і яким надано тимчасовий захист в Україні.

Згідно із законом, посвідчення біженця оформляється і видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття рішення про визнання іноземця або особи без громадянства біженцем в Україні“, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що закон надає повноваження Державній міграційній службі України, у випадку виявлення описок у рішеннях про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, прийнятих у тому числі до набрання чинності цим законом, приймати рішення про внесення виправлень до вказаних рішень.

Це дасть змогу забезпечити права осіб, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту в Україні, при наданні відповідних підтверджуючих документів або логічної письмової аргументації, на документування із правильними установчими даними“, – сказано у повідомленні.

 

Джерело: УНН
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone